14 – 16 травня 2014 року відбудеться VІІІ Всеукраїнський фестиваль науки

14 – 16 травня 2014 року відбудеться VІІІ Всеукраїнський фестиваль науки

Організатори фестивалю: Національна академія наук України; Міністерство освіти і науки України; Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України; Національна академія медичних наук України; Національна академія педагогічних наук України; Національна академія аграрних наук України; Національна академія правових наук України; Національна академія мистецтв України; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; Національний технічний університет України «КПІ»; Національний центр «Мала академія наук України».

Метою проведення Фестивалю науки в Україні є широке інформування суспільства про наукові досягнення і практичні розробки вітчизняних наукових установ і вищих навчальних закладів. В рамках Фестивалю науки передбачається проведення багатьох різноманітних за формою і змістом заходів, розрахованих на різні категорії учасників, – дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних і іноземних вчених з популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, презентації інноваційних розробок, демонстрації науково-популярних фільмів і т. ін.

Загалом в рамках VІІІ Всеукраїнського фестивалю науки заплановано проведення понад 1 000 заходів, які відбудуться в Києві, обласних і районних центрах України. Програма заходів Фестивалю та детальна інформація – на веб-сайті: www.festival.nas.gov.ua

Урочисте відкриття Фестивалю відбудеться 14 травня об 11:00 у центральному павільйоні Національного комплексу «Експоцентр України» (м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 1, станція метро «Виставковий центр»).

14 травня о 13:00 відбудеться урочисте відкриття презентації інноваційних розробок установ НАН України, готових для впровадження у виробництво. Презентація робіт молодих дослідників з Малої академії наук та підприємців м. Києва («Експоцентр України», павільйон 23).

14 травня о 14:30 – прес-конференція («Експоцентр України», павільйон 23).

Контакти:
О.А. Мирончук (секретар оргкомітету), e-mail: festival@nas.gov.ua
Акредитація ЗМІ до 17:30 13 травня за телефонами:
(044) 234-96-35, (044) 239-65-88 (прес-служба НАН України)
Оргкомітет Фестивалю