Прес-реліз. 16 – 18 травня 2018 року відбудеться XIІ Всеукраїнський фестиваль науки

Прес-реліз. 16 – 18 травня 2018 року відбудеться XIІ Всеукраїнський фестиваль науки

Організатори: Національна академія наук України; Міністерство освіти і науки України; Міністерство молоді та спорту України, Національний центр «Мала академія наук України»; Національна академія медичних наук України; Національна академія педагогічних наук України; Національна академія аграрних наук України; Національна академія правових наук України; Національна академія мистецтв України; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Головні партнери: Посольство Французької Республіки в Україні, Інститут Франції.

Метою проведення фестивалю науки в Україні є популяризація досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві.

В рамках фестивалю науки передбачається проведення багатьох різноманітних за формою і змістом заходів, розрахованих на різні категорії учасників, – дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних вчених з популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, квести, презентації інноваційних розробок, стендові доповіді, зелені лабораторії, наукові кафе, демонстрації науково-популярних фільмів і т. ін.

Загалом в рамках XII Всеукраїнського фестивалю науки заплановано проведення понад 1 000 заходів, які відбудуться в Києві, обласних і районних центрах України. Програма заходів Фестивалю та детальна інформація – на веб-сайті: www.festival.nas.gov.ua.

16 травня в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України (м. Київ, вул. К. Малевича, 11) відбудеться:

  • 10:00 – Прес-конференція (поверх 2, читальний зал)
  • 11:00 – Урочисте відкриття фестивалю (поверх 2, актовий зал)
  • 11:30 – Лекція лауреата Нобелівської премії професора Сержа Ароша «Роздуми про симбіоз досліджень блакиті неба з технологіями: приклад квантової фізики»
  • 12:30 – Лекція директора Інституту органічної хімії НАН України академіка НАН України В.І. Кальченка «Супрамолекулярна хімія – здобутки для охорони здоров’я та екології»
  • 10:00 – 16:00 – Виставка-презентація наукових досягнень установ НАН України
  • 10:00 – 16:00 – Презентація науково-дослідницьких робіт, стендові доповіді учнів-членів Малої академії наук України та учнів середніх навчальних закладів м. Києва.

Акредитація ЗМІ до 18:00 15 травня за тел.: (044) 239-65-88;
e-mail: nasofukraine@gmail.com (прес-служба НАН України)