18 – 20 травня 2017 року відбудеться XI Всеукраїнський фестиваль науки

18 – 20 травня 2017 року відбудеться XI Всеукраїнський фестиваль науки

Організатори: Національна академія наук України; Міністерство освіти і науки України; Міністерство молоді та спорту України, Національний центр «Мала академія наук України»; Національна академія медичних наук України; Національна академія педагогічних наук України; Національна академія аграрних наук України; Національна академія правових наук України; Національна академія мистецтв України; Київський національний університет ім. Тараса Шевченка; Національний технічний університет України «КПІ».

Головні партнери: Посольство Французької Республіки в Україні, Інститут Франції.

Метою проведення Фестивалю науки в Україні є популяризація досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві.

В рамках Фестивалю науки передбачається проведення багатьох різноманітних за формою і змістом заходів, розрахованих на різні категорії учасників, – дні відкритих дверей в академічних установах і вищих навчальних закладах, виступи провідних вітчизняних та іноземних вчених з популярними лекціями, виставки, екскурсії до лабораторій та музеїв, засідання круглих столів, квести, презентації інноваційних розробок, стендові доповіді, зелені лабораторії, наукові кафе, демонстрації науково-популярних фільмів і т. ін.

Загалом в рамках XI Всеукраїнського фестивалю науки заплановано проведення понад 1 000 заходів, які відбудуться в Києві, обласних і районних центрах України. Програма заходів Фестивалю та детальна інформація – на веб-сайті: www.festival.nas.gov.ua.

18 травня в Інституті електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України (м. Київ, вул. К. Малевича (вул. Боженка), 11) відбудеться:

  • 10:00 – Прес-конференція (поверх 2, читальний зал)
  • 11:00 – Урочисте відкриття Фестивалю (поверх 2, актовий зал)
  • 10:00 – 17:00 – Виставка-презентація наукових досягнень установ НАН України
  • 10:00 – 17:00 – Презентація науково-дослідницьких робіт, стендові доповіді учнів-членів Малої академії наук України та учнів середніх навчальних закладів м. Києва, майстер-класи, презентація Міжнародної лабораторії робототехніки, профорієнтаційне тестування школярів від Київського міського центру зайнятості.
  • 10:00 – 17:00 – День відкритих дверей у музеї Є.О.Патона та демонстраційному залі Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України.

Контакти:

Олена Мирончук (секретар оргкомітету), e-mail: festival@nas.gov.ua
Акредитація ЗМІ до 18:00 17 травня за телефонами:
(044) 239-66-05, (044) 239-65-88 (прес-служба НАН Україн (прес-служба НАН України)