Привітання Дмитра Володимировича Табачника

Привітання Дмитра Володимировича Табачника

Дмитро Володимирович Табачник
Міністр освіти і науки України

Вітаємо учасників VII Всеукраїнського фестивалю науки, присвяченого 150-річчю від дня народження академіка В. І. Вернадського та приуроченого до професійного свята науковців – Дня науки!

Сьогодні на міжнародному рівні конкурентна боротьба перемістилася у науково-технічну сферу і істотно посилила залежність виробників товарів та послуг від науковців, які генерують нові знання та створюють високотехнологічні розробки.

Нині перед усіма нами стоїть важливе завдання – на базі наявного наукового потенціалу побудувати інноваційно-орієнтовану економіку, здатну забезпечити нашим громадянам якість життя на рівні європейських стандартів.

VII Всеукраїнський фестиваль науки, присвячений 150-річчю від дня народження академіка В. І. Вернадського – це добра нагода для предметної і довірливої розмови освітян, науковців, бізнесменів, широких кіл громадськості.

Тож сердечно вітаємо всіх науковців із цією чудовою подією. Сподіваємось, що обраний нами шлях у завтрашній день забезпечить вітчизняній науці подальше процвітання. Впевнені, що наша наука має великий творчий і професійний потенціал, величезне бажання і добре підґрунтя для плідних починань та майбутніх звершень!