Привітання Флоріана Кюхлера

Привітання Флоріана Кюхлера

Флоріан Кюхлер
Керівник Інформаційного центру DAAD у Києві

Шановні учасники VII Всеукраїнського фестивалю науки,

Від імені DAAD радий вітати Вас на цьогорічному Фестивалі.

15 років тому, 05.02.1998, у Києві було підписано "Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти України та Німецькою службою академічних обмінів (DAAD)", яким було передбачено відкриття офісу DAAD у Києві. Офіс почав працювати 16.04.1998. Відтоді він знаходиться на території Наукового Технічного Університету України "Київський Політехнічний Інститут".

Сьогодні наука є міжнародною колективною роботою. Всі учасники дають один одному нові імпульси для нових розробок. В Німеччини та України існує багато спільних проектів: програми подвійних дипломів, спільні кафедри, німецькі викладачі в Україні, спільні публікації, конференції, літні школи. Все це DAAD підтримує в рамках своїх програм.

Німеччина та Україна мають багаторічну традицію співпраці в галузі освіти, науки, технологій та інновацій.

Співпраця обох країн підтримується і завдяки партнерським стосункам між університетами та підприємствами та дослідженням, які ними проводяться. Так, приміром, існують успішні проекти в галузі матеріалознавства, нанобіотехнологій, біології та екології.

В рамках нашого тематичного року DAAD „Кінець ресурсів. Думати про майбутнє—діяти вчасно!“ ми особливо раді нагоді вітати 11 квітня 2013 пана професора д-ра Ернста Гюнгеса з Потсдамського центру ім. Гельмгольца з доповіддю на тему „Геотермічні технології“, на яку ми радо запрошуємо усіх зацікавлених.