Привітання Володимира Петровича Семиноженко

Привітання Володимира Петровича Семиноженко

Володимир Петрович Семиноженко
академік, Глава Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України

У сучасному світі саме інтелектуальні здобутки і досягнення рухають суспільство вперед, траєкторією сталого розвитку. Інтелектуальний капітал стає найдорожчим активом будь-якої економіки. Це – аксіома ХХІ століття.

В Україні створені і успішно працюють чимало визнаних у світі наукових шкіл. Тисячі науковців та дослідників цілеспрямовано працюють над створенням і впровадженням високотехнологічних розробок. Вітчизняна наука постійно нарощує свій потенціал, активно розвиває пріоритетні наукові напрями, створює нові технології. Щорічно українські вчені отримують престижні державні та міжнародні премії, підтверджуючи, що місце України серед держав високої світової науки – не випадкове, а цілком закономірне.

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації активно долучилось до проведення VII Всеукраїнського фестивалю науки. Подібні заходи не тільки сприяють науці у виконанні її просвітницької місії, вони дозволяють відкрити двері дослідницьких лабораторій для найширшої аудиторії, допомагаючи їй отримати уявлення про досягнення і можливості науки. Фестиваль науки, насамперед, дає можливість розповісти широкому суспільному загалу про нові дослідження, відкрити нові знання.Крім того, він, безперечно, сприяє залученню до наукового пошуку талановитої молоді, якій ще тільки належить визначити свій життєвий шлях. І, звичайно, фестиваль науки – це яскраве свято. Бажаю організаторам і учасникам VII Всеукраїнського фестивалю науки натхнення, успіхів і продуктивної роботи!