Привітання Парубія Андрія Володимировича

Привітання Парубія Андрія Володимировича

Парубій Андрій Володимирович
Голова Верховної Ради України

Шановні науковці!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем науки.

Саме наука закладає якісний інструментарій конкурентної економіки, підносить якість освіти, забезпечує зростання інтелектуального потенціалу нації. Вона стимулює розвиток високотехнологічного бізнесу, є двигуном успішного розвитку держави.

Вітчизняна наука має багато яскравих імен, видатних відкриттів, всесвітньо відомих шкіл. Цього року ми відзначаємо 100-річчя Національної академії наук України, яка збагатила світову науку новими знаннями у багатьох сферах.

Уже традиційно до Дня науки науковці Національної академії наук України за участі національних галузевих академій наук України та спільно з працівниками Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді і спорту України проводять Всеукраїнський фестиваль науки. Цього року він уже ХІІ-й і широко представляє не тільки науковців столиці України, а й обласні наукові центри. Цей Фестиваль забезпечує широке інформування суспільства про наукові досягнення вітчизняних вчених, пробуджує і стимулює потяг молоді до пізнання незвіданого, до глибоких знань, засіює і живить наукову ниву здобутками молодих талантів.

Приємно відзначити, що програма Фестивалю дуже різноманітна, містить змістовну пізнавальну та науково-просвітницьку складову і розрахована на широке коло учасників: від молодого покоління - школярів, студентів до дорослих - батьків, вчителів, викладачів, підприємців, галузевих фахівців. Це наочний приклад для молоді, чудові можливості для вчених та всіх активних людей щодо представлення своїх ідей і розробок.

У ці святкові дні засвідчую вам, шановні науковці, велику вдячність, глибоку повагу і свою незмінну підтримку розвитку науки, покращення її фінансового та матеріально-технічного забезпечення, підвищення статусу і соціальному захисту вчених.

Бажаю всім вам міцного здоров’я та благополуччя, невичерпних джерел для творчості, сил та наснаги у вирішенні завдань, які стоять перед вітчизняною наукою.